view this site in English

Contactgegevens

Adres
Studievereniging der Psychologie Labyrint
Wassenaarseweg 52 (kamer SA55)
2333 AK Leiden

Telefoonnummer
071-5273618

E-mailadressen
Algemene e-mailadres: bestuur@labyrintleiden.nl

Voorzitter: voorzitter@labyrintleiden.nl
Secretaris: secretaris@labyrintleiden.nl
Penningmeester: penningmeester@labyrintleiden.nl
Commissaris Carrière: carriere@labyrintleiden.nl
Commissaris Extern: extern@labyrintleiden.nl
Commissaris Intern: intern@labyrintleiden.nl
Commissaris Onderwijs: onderwijs@labyrintleiden.nl

Openingstijden van het verenigingshok
Maandag: 13:00 - 16:00 
Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 - 16:00

Heeft u vragen over uw boekbestelling?
Klik hier om contact op te nemen met de webwinkel

Overige vragen:
Heeft u een vraag? Wilt u een adreswijziging doorgeven? Heeft u tips of opmerkingen? Vul dan hieronder het contactformulier in of kom langs in ons hok (SA55 op het FSW). 

Velden met een * zijn verplicht.

Contactgegevens


Vraag

Realisatie: verenigingenweb