view this site in English

Contact

Als je vragen hebt kun je altijd kijken op onze website bij de veelgestelde vragen. Kun je daar het antwoord op je vraag niet vinden dan kun je ons op komen zoeken in het verenigings hok, bellen of mailen. Deze gegevens kun je hieronder vinden.

Adres
Studievereniging der Psychologie Labyrint
Wassenaarseweg 52 (kamer SA55)
2333 AK Leiden

Telefoonnummer
071-5273618 (alleen tijdens openingstijden)
Door het coronavirus zijn wij op dit moment helaas niet telefonisch bereikbaar. 

E-mailadressen
Wij hebben een speciaal e-mailadres voor eerstejaars studenten. Heb je vragen over Labyrint, hoe je boeken besteld of andere dingen waar jij als eerstejaars tegenaan loopt? Stuur ons dan een mail naar: newstudent@labyrintleiden.nl

Algemene e-mailadres: bestuur@labyrintleiden.nl

Voorzitter: voorzitter@labyrintleiden.nl
Secretaris: secretaris@labyrintleiden.nl
Penningmeester: penningmeester@labyrintleiden.nl
Commissaris Carrière & Onderwijs: carriere@labyrintleiden.nl
Commissaris Extern: extern@labyrintleiden.nl
Commissaris Intern: intern@labyrintleiden.nl

Openingstijden van het verenigingshok
Maandag: 13:00 - 16:00 
Dinsdag t/m donderdag: 10:00 - 16:00
Vrijdag: 10:00 - 13:00 

Sociale Media 
Facebook: Studievereniging der Psychologie Labyrint
Instagram: @studievereniginglabyrint
LinkedIn: Studievereniging der Psychologie Labyrint

Sponsoren

Sponsoren Labyrint
Sponsoren Labyrint
Sponsoren Labyrint

Realisatie: verenigingenweb