view this site in English

Bestuur 72

In collegejaar 2018-2019 zal bestuur 71 zich inzetten voor de belangen van de vereniging. Dit bestuur bestaat uit de volgende personen:

 

 

Voorzitter: Koen van Lunteren
Contact: voorzitter@labyrintleiden.nl

 

 

Secretaris: Cerianne van Middelkoop
Contact: secretaris@labyrintleiden.nl

 

 

Penningmeester: Janne van der Ploeg
Contact: penningmeester@labyrintleiden.nl

 

 

Commissaris Carrière & Acquisitie: Robin Bekker
Contact: carriere@labyrintleiden.nl

 

 

Commissaris Extern: Diewertje Munten
Contact: extern@labyrintleiden.nl 

 

 

Commissaris Intern: Anne van Wingerde
Contact: intern@labyrintleiden.nl

 

 

Commissaris Onderwijs & Acquisitie: Paul Schuurman
Contact: onderwijs@labyrintleiden.nl

 

Sponsoren

Inzowijs
Joor-it
Eazie

Realisatie: verenigingenweb